Mrzeżyno – „Latino Dance” nad morzem 11-15 lat

„Latino Dance”

Organizator: Dziecięcia Akademia Przygody

Liczba miejsc ograniczona!

ID Daty turnusów Miasta zbiórek
436 2019-07-21 2019-08-03 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Gorzów, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Katowice

LATINO DANCE:

Miesiące spędzone w szkole, nad książkami w monotonii dnia codziennego… wiemy jak wygląda życie współczesnego nastolatka.

Zapach lasu, świeża morska bryza, ciepło plaży i rześkość morskiego klimatu w towarzystwie rówieśników w połączeniu z bardzo bogatym i pełnym przygód programem, pozwoli na zapomnienie o szkole i przeżycie wakacyjnej przygody.

Wyselekcjonowane i sprawdzone atrakcje przypadną do gustu zarówno energicznym ciekawym świata, jak i uwielbiającym relaks i błogie plażowanie młodym podróżnikom. Sprawdzony ośrodek z basenem, położony w pobliżu zejścia na plażę, to dodatkowy atut tego wyjazdu

Tematyka turnusu nie ma na celu uczynić z dzieci profesjonalnych tancerzy, którzy długimi godzinami musieliby „szlifować” swoje umiejętności. Cały cykl zajęć tanecznych prowadzony jest pod okiem doświadczonego instruktora tańca, który przez zabawę i na wesoło wprowadzi najmłodszych w świat podstaw tańca (głównie latynoskiego). Program skierowany jest zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

OPIS MIEJSCOWOŚCI

Mrzeżyno to niewielka, niezatłoczona miejscowość nadmorska położona 18 km na zachód od Kołobrzegu. Plaże są tu szerokie, piasek czysty i drobny. Mrzeżyno jest zalesioną miejscowością, co w połączeniu z morzem stwarza niepowtarzalny i bardzo zdrowy klimat do wypoczynku oraz rekreacji dzieci i młodzieży. Więcej informacji o miejscowości znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mrzezyno.pl.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

 • Adres kwatery: ORW „FAMA-STA”, 72-330 Mrzeżyno, ul. Kołobrzeska 32.
 • Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „FAMA-STA” znajduje się w odległości 300 m od morza.
 • Uczestnicy będą mieszkać w pokojach 3-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i przedpokojem.
 • Posiłki 3 razy dziennie w stołówce Ośrodka + podwieczorek.
 • Na bardzo obszernym terenie wokół Ośrodka znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkówki, siatkówki plażowej oraz koszykówki. Ośrodek dysponuje również odkrytym basenem, placem zabaw, stołami do ping-ponga, salami do zajęć i salą dyskotekową.

KADRA

Grupy pod opieką sprawdzonych przez nas wychowawców. Na terenie Ośrodka jest zapewniona całodobowa opieka medyczna. W czasie zajęć nad wodą zapewniony nadzór i opieka ratowników WOPR.

PROGRAM

 1. ZAJĘCIA TANECZNE – czyli cykl zajęć przez cały turnus pod okiem instruktora, zapoznanie w praktyce z podstawowymi elementami i układami tańca nowoczesnego.
 2. SPŁYW KAJAKOWY rzeką Rega (4-godzinny).
 3. WYCIECZKA do Wolińskiego Parku Narodowego i Międzyzdrojów. W drodze powrotnej Obejrzymy klif w Trzęsaczu.
 4. WYCIECZKA do Kołobrzegu. Rejs statkiem po Bałtyku, zwiedzanie latarni morskiej i molo. Wizyta w aquaparku.
 5. PARK LINOWY – czyli niezapomniane chwile sportów ekstremalnych. Uczestnicy w grupach, pod nadzorem instruktorów, będą mieli okazję zdobyć trasę z elementami wspinaczki, tyrolki oraz sprawdzić się na moście linowym.
 6. BASEN NA TERENIE OŚRODKA – wodna zabawa tylko w swoim gronie.
 7. PLAŻOWANIE I KĄPIELE w morzu, pod nadzorem ratowników WOPR na wydzielonym kąpielisku. Gry i zabawy na plaży, rozgrywki w piłkę plażową, konkurs na największy zamek i rzeźbę z piasku oraz mnóstwo zwariowanych zabaw.
 8. SPARTAKIADA SPORTOWA – zawody sportowe na wesoło oraz współzawodnictwo między grupowe.
 9. „BALONIADA” – czyli nietypowe rozgrywki w siatkówkę balonami wypełnionymi wodą.
 10. SPORT NA LĄDZIE – rozgrywki w piłkę nożną i w „dwa ognie”. Liczne gry i zabawy ruchowe oraz terenowe, które nie pozwolą na nudę. Piesze wycieczki leśne i krajoznawcze, zawsze z elementami sportu i przygody.
 11. ZAJĘCIA INTEGRACYJNE – podchody, konkurs karaoke, konkursy zespołowe, quizy, dyskoteki.

0208 217

CENA OBOZU ZAWIERA:

 • dojazd i powrót autokarem (wyjazd z miast wg tabeli w ofercie) lub PKP ((wg tabeli w ofercie) + autokar/bus na miejscu,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna (10 000 zł),
 • zakwaterowanie (13 noclegów) + wyżywienie,
 • opiekę medyczną (na miejscu pielęgniarka, lekarz na wezwanie),
 • opiekę pedagogiczną oraz ratowników WOPR nad wodą,
 • bardzo bogaty program oraz sprzęt potrzebny do realizacji programu,
 • obfitą dokumentację fotograficzną z obozu (do pobrania przez Internet ze wskazanej lokalizacji po zakończeniu sezonu letniego).

Cena obozu:

Miejsce wyjazdu Cena kolonii
Dojazd własny 2230 zł / 14 dni
Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz 2280 zł / 14 dni
Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Gorzów, Szczecin 2280 zł / 14 dni
Gdańsk 2280 zł / 14 dni
Łódź, Katowice 2310 zł / 14 dni

W naszych ofertach brak ukrytych kosztów!

Liczba miejsc ograniczona!

Pierwsza wpłata 500 zł przy zapisie. Pozostała kwota najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem kolonii.

Aby dokonać rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania w sprawie zapisów, rezerwacji, wpłat itp., prosimy skontaktować się drogą telefoniczną z działem sprzedaży, pod nr telefonu:
517 082 422

W sprawach organizacyjnych (pytania odnośnie kadry, realizacji programów itp.), prosimy kontaktować się pod nr telefonów:
517 082 421