ŁAZY „Roztańczona Akademia” nad morzem 9 – 15 lat

„Roztańczona Akademia”

Organizator: Stowarzyszenie „Okno na Świat od Najmłodszych Lat”

Liczba miejsc ograniczona!

ID Daty turnusów Miasta zbiórek
596 2022-07-05 2022-07-17 (13 dni) Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Lubin
607 2022-07-18 2022-07-30 (13 dni) Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Lubin
619 2022-07-31 2022-08-12 (13 dni) Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Lubin
620 2022-08-13 2022-08-25 (13 dni) Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Lubin

COŚ DLA ZDROWIA I URODY:

Tematyka turnusu nie ma na celu uczynić z dzieci profesjonalnych tancerzy, którzy długimi godzinami musieliby ‚szlifować’ swoje umiejętności. Cały cykl zajęć tanecznych prowadzony jest pod okiem doświadczonego instruktora tańca, który przez zabawę i na wesoło wprowadzi najmłodszych w świat podstaw tańca. Program skierowany jest zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.


Mając wieloletnie doświadczenie w opiece nad kolonistami w tym wieku, przygotowaliśmy ten turnus kolonii. Turnus obfitujący w aktywną przygodę, bez TV i gier komputerowych, pozwoli pokazać dzieciom w jaki sposób aktywnie i zdrowo można spędzać wolny czas.
Bezpieczne i ciekawe miejsce, komfortowe warunki zakwaterowania, program dopasowany do grupy wiekowej, uwzględniający m.in. edukację przez zabawę, to nie jedyne atuty.

Maksymalnie wypełniony czas dziecka poprzez bardzo bogaty program, ogrom wrażeń, wychowawca zawsze obok i do dyspozycji w „trudnych chwilach”, koleżanki i koledzy w tym samym wieku, to główne atuty powodujące, że najmłodsi czują się z nami bezpiecznie i są zadowoleni, a czasu na tęsknotę za rodzicami brakuje.

Program „Roztańczona Akademia” jest programem mającym wprowadzić w świat tańca poprzez bardzo aktywną zabawę.

Rozumiemy szczególnie Mamy, że wyjazd taki przeżywają wielokrotnie bardziej od pociech, dlatego zachęcamy do zadawania pytań, dzielenia się swoimi obawami i wątpliwościami. Postaramy się rozwiać Wasze ewentualne obawy. Dla Was także przygotowaliśmy specjalny poradnik (dostępny na naszej stronie). Link do poradnika znajdziecie Państwo tutaj.

OPIS MIEJSCOWOŚCI

Łazy to niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim, położona pomiędzy Bałtykiem a dwoma jeziorami: Jamno i Bukowo. To idealne miejsce do wypoczynku, z dala od przepełnionych kurortów, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody. Plaża w Łazach jest szeroka i piaszczysta. Droga na plażę – podobnie jak w przypadku wielu innych nadmorskich miejscowości – wiedzie przez pokryte malowniczym lasem wydmy.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Uczestnicy kolonii zakwaterowani będą w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Posejdon”, położonym 150 metrów od plaży w pokojach 4-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek zajmuje powierzchnię ponad 2,5 hektara ogrodzonego terenu. Pomimo swoich rozmiarów, z uwagi na liczne tereny zielone i niską zabudowę, zachował klimat spokojnej nadmorskiej miejscowości. Na terenie ośrodka znajduje się spory basen, liczne boiska (w tym dwa ze sztuczną nawierzchnią), place zabaw, liczne sale do zajęć, miejsca na ognisko, itp.

KADRA

Małe grupy (ok. 10-12 osobowe) znajdą się pod opieką sprawdzonych przez nas wychowawców mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. W czasie zajęć nad wodą zapewniony nadzór i opieka ratownika WOPR.

PROGRAM


10 bloków zajęć tanecznych. Kładziemy nacisk, aby głównie odbywały się w plenerze w jak najbardziej komfortowych warunkach, w tym zajęcia na plaży przy zachodzie słońca 🙂
+ Pokaz taneczny na zakończenie kolonii,

 1. ZAJĘCIA TANECZNE z instruktorką pracującą na co dzień z najmłodszymi.
 2. WARSZTATY WYTWARZANIA MYDEŁEK – czyli coś na gorszą pogodę 😉 Dzieci samodzielnie wykonają prezenty dla swoich bliskich w postaci kolorowych i pachnących mydełek z wybranymi elementami naturalnymi.
 3. REJS – popłyniemy w rejs statkiem pirackim po Bałtyku.
 4. AQUAPARK – bezpieczna, wodna zabawa w ciepłej wodzie w Aquaparku.
 5. PLAŻOWANIE I KĄPIELE – w morzu, pod nadzorem ratowników WOPR na wydzielonym kąpielisku. Gry i zabawy na plaży, rozgrywki w piłkę plażową, konkurs na największy zamek i rzeźbę z piasku oraz mnóstwo zwariowanych zabaw z wykorzystaniem licznego sprzętu (sportowy, łopaty i wiadra).
 6. KĄPIELE W BASENIE – pod nadzorem ratowników WOPR, jako dodatkowy relaks i ochłoda.
 7. SPARTAKIADA SPORTOWA – zawody sportowe oraz współzawodnictwo między kolonijne z nagrodami dla najlepszych.
 8. „BITWA NA KOLORY” – czyli szalona zabawa z kolorowymi pudrami „Holi”.
 9. „BALONIADA” – czyli siatkówka balonami wypełnionymi wodą.
 10. „NEPTUNALIA” – czyli pasowanie na „Wilka Morskiego”.
 11. SPORT – rozgrywki w piłkę nożną i w „dwa ognie”. Liczne gry i zabawy ruchowe oraz terenowe, które nie pozwolą na nudę. Piesze wycieczki leśne i krajoznawcze, zawsze z elementami sportu i przygody.
 12. ZAJĘCIA INTEGRACYJNE – podchody, śluby kolonijne, konkurs Karaoke, „Randka w ciemno”, konkursy zespołowe, quizy, dyskoteki.

CENA KOLONII ZAWIERA:

 • ubezpieczenie,
 • zakwaterowanie (12 noclegów) + wyżywienie,
 • opiekę pedagogiczną oraz ratowników WOPR nad wodą,
 • całodobową opiekę medyczną,
 • bardzo bogaty program oraz sprzęt potrzebny do realizacji programu,
 • obfitą dokumentację fotograficzną z kolonii (do pobrania przez Internet ze wskazanej lokalizacji po zakończeniu sezonu letniego).

 

Cena kolonii (zależna od miejsca wyjazdu):

Miejsce wyjazdu Cena kolonii
Dojazd własny 2120 zł / 13 dni
Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Lubin 2120 + do 300 zł / 13 dni

Transport organizowany będzie przez firmę zewnętrzną, jednak z naszą kadrą, czyli bez zmian z miejscowości: Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Lubin. Dodatkowo pojawią się również wycieczki, które ze względu na pandemię, w tym sezonie będą fakultatywne.

Liczba miejsc ograniczona!

Pierwsza wpłata 500 zł przy zapisie. Pozostała kwota najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem kolonii.

Aby dokonać rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania w sprawie zapisów, rezerwacji, wpłat, spraw organizacyjnych itp., prosimy skontaktować się drogą telefoniczną z działem sprzedaży, pod nr telefonu:
+48 530 000 076