O Firmie

Stowarzyszenie „Okno na świat od najmłodszych lat”

Basztowa 11/10, 58-314 Wałbrzych

REGON: 020076298, KRS: 0000234816

Tel.: +48 530 270 018, ,

Działamy na rynku od 2007 roku, ludzie tworzący stowarzyszenie mają wieloletnie doświadczenie zarówno w organizacji imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży, jak i w pracy jako wychowawcy i kierownicy placówek wypoczynku.

Oprócz niezbędnych kwalifikacji, posiadamy również dodatkowe m.in. przeszkolenie ratownictwa medycznego ERC, uprawnienia ratownika WOPR, patent żeglarski i motorowodny. Wychodzimy z założenia, że organizaując imprezy dla najcenniejszej grupy naszego społeczeństwa – dzieci, nigdy dość dodatkowych umiejętności i kwalifikacji. Jako osoby związane ze sportami wodnymi oraz ratownictwem zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo w każdej dziedzinie i obecność osób uprawnionych do przeprowadzania poszczególnych zajęć programowych.

Nasz dorobek to przede wszystkim setki zadowolonych małych podróżników.

Lubimy to co robimy, dlatego bardzo starannie podchodzimy do spraw organizacyjnych, tak by nasi młodzi Klienci zawsze byli zadowoleni i uśmiechnięci.

Działamy głównie w Polsce na terenie województw: mazowieckiego, dolnośląskiego i lubuskiego, lecz chętnie nawiążemy współpracę również z innymi rejonami kraju. Naszymi Klientami są zarówno indywidualni odbiorcy, jak i placówki oświatowe, organizacje pozarządowe oraz inne instytucje.