Kolonie (6-9 lat)

W CELU DOKONANIA ZAPISU PROSIMY O STARANNE I DOKŁADNE WYPEŁNIENIE PONIŻSZEGO FORMULARZA, CO PRZYSPIESZY PROCES REZERWACJI MIEJSCA I KONTAKTU Z PAŃSTWEM.


Prosimy wypełniać formularz zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami pisowni - bez "Caps Locka"

POLA OZNACZONE GWIAZDKĄ (*) SĄ OBOWIĄZKOWE.

Formularz

W tym polu można wpisać m.in. Państwa uwagi/sugestie dotyczące wyjazdu, rabat lub promocję z jakiej chcą Państwo skorzystać, uzgodnienia telefoniczne z naszym biurem, itp.

Potwierdzenie warunków rezerwacji

Oświadczam, że zostałem poinformowany, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j.: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), że administratorem danych osobowych jest DAPik sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-315), ul. Lazurowa 4/145, dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy o świadczenie usług turystycznych oraz w celach marketingowych, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania postanowień niniejszej umowy przez organizatora i ubezpieczyciela, oraz, że dane osobowe będą mogły zostać udostępnione innym podmiotom, w tym firmie ubezpieczeniowej, agentom współpracującym z DAPik sp. z o.o. na podstawie umów agencyjnych, liniom kolejowym, autokarowym, hotelom, ośrodkom wypoczynkowym oraz innym kontrahentom w celu realizacji umowy.*