Pogorzelica – „W rytmie Latino” nad morzem 9-13 lat

„W rytmie Latino”

Organizator: Dziecięcia Akademia Przygody

Liczba miejsc ograniczona!

ID Daty turnusów Miasta zbiórek
423 2019-07-21 2019-08-03 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Katowice
424 2019-08-04 2019-08-17 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Katowice
425 2019-08-18 2019-08-31 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Katowice

COŚ DLA MŁODSZYCH – „TANECZNIE”:

Tematyka turnusu nie ma na celu uczynić z dzieci profesjonalnych tancerzy, którzy długimi godzinami musieliby ‚szlifować’ swoje umiejętności. Cały cykl zajęć tanecznych prowadzony jest pod okiem doświadczonego instruktora tańca, który przez zabawę i na wesoło wprowadzi najmłodszych w świat podstaw tańca (głównie latynoskiego). Program skierowany jest zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Turnus dla młodszych dzieci. Małe grupy (ok. 10-12 osobowe), bezpieczne miejsce, program dopasowany do grupy wiekowej, uwzględniający m.in. edukację przez zabawę, to nie jedyne atuty tego turnusu.
Maksymalnie wypełniony czas dziecka poprzez bardzo bogaty program, ogrom wrażeń, wychowawca zawsze obok i do dyspozycji w „trudnych” chwilach, koleżanki i koledzy w tym samym wieku to główne atuty powodujące, że najmłodsi czują się z nami bezpiecznie i są zadowoleni, a czasu na tęsknotę za rodzicami brakuje.

Rozumiemy rodzicówy, że wyjazd taki przeżywają wielokrotnie bardziej od pociech, dlatego zachęcamy do zadawania pytań, dzielenia się swoimi obawami i wątpliwościami. Postaramy się rozwiać Wasze ewentualne obawy. Dla Was także przygotowaliśmy specjalny poradnik (dostępny na naszej stronie). Link do poradnika znajdziecie Państwo tutaj.

OPIS MIEJSCOWOŚCI

Pogorzelica to mała, ale urokliwa miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim (województwo zachodniopomorskie), przynależąca do malowniczego Wybrzeża Rewalskiego. Posiada czyste i piaszczystej plaże ze strzeżonym kąpieliskiem oraz czystą, błękitną wodę.
Pogorzelica otoczona jest wielkim żywicznym sosnowym lasem, co korzystnie wpływa na leczenie górnych dróg oddechowych.
W samej miejscowości znajduje się m.in. park linowy, Nadmorska Kolej Wąskotorowa, liczne restauracje, kawiarnie, pizzerie, czy smażalnie.
Wszystko to sprzyjają doskonałemu wypoczynkowi i relaksowi.
Więcej informacji o miejscowości znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.pogorzelica.pl.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

 • Adres kwatery: Ośrodek wczasowo-kolonijny „Kalina”, ul. Słoneczna 5, 72-351 Pogorzelica.
 • Ośrodek położony jest na rozległym, otoczonym lasem i ogrodzonym terenie, ok. 1 km od morza.
 • Uczestnicy będą mieszkać w pokojach 4-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
 • Posiłki 3 razy dziennie w stołówce Ośrodka + podwieczorek.
 • Na terenie Ośrodka znajduje się m.in. sala gimnastyczna; boisko do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki; 2 świetlice; stoły do tenisa; plac zabaw i rekreacji.

KADRA

Grupy pod opieką sprawdzonych przez nas wychowawców mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Na terenie Ośrodka jest zapewniona opieka medyczna do dyspozycji kolonii przez całą dobę. W czasie zajęć nad wodą zapewniony nadzór i opieka ratowników WOPR.

PROGRAM

 1. ZAJĘCIA TANECZNE – czyli cykl zajęć przez cały turnus pod okiem profesjonalnego instruktora, zapoznanie w praktyce z podstawowymi elementami i układami tańca nowoczesnego, zakończonych pokazem na koniec turnusu.
 2. WIZYTA W AQUAPARKU SANDRA SPA.
 3. WYCIECZKA DO KOŁOBRZEGU – rejs statkiem po Bałtyku, zwiedzanie miasta i portu.
 4. WYCIECZKA KOLEJĄ WĄSKOTOROWĄ DO TRZĘSACZA I NIECHORZA – odwiedzimy muzeum multimedialne na klifie, punkt widokowy przy klifie, wejdziemy na latarnię morską w Niechorzu.
 5. AQUAPARK W KOŁOBRZEGU – bezpieczna, wodna zabawa w ciepłej wodzie w Aquaparku.
 6. PLAŻOWANIE I KĄPIELE – w morzu, pod nadzorem ratowników WOPR na wydzielonym kąpielisku. Gry i zabawy na plaży, rozgrywki w piłkę plażową, konkurs na największy zamek i rzeźbę z piasku oraz mnóstwo zwariowanych zabaw ku uciesze najmłodszych.
 7. SPARTAKIADA SPORTOWA – zawody sportowe oraz współzawodnictwo między kolonijne z nagrodami dla najlepszych.
 8. „BALONIADA” – czyli siatkówka balonami wypełnionymi wodą.
 9. „NEPTUNALIA” – czyli pasowanie na „Wilka Morskiego”.
 10. SPORT – rozgrywki w piłkę nożną i w „dwa ognie”. Liczne gry i zabawy ruchowe oraz terenowe, które nie pozwolą na nudę. Piesze wycieczki leśne i krajoznawcze, zawsze z elementami sportu i przygody.
 11. ZAJĘCIA INTEGRACYJNE – podchody, śluby kolonijne, konkurs Karaoke, „Randka w ciemno”, konkursy zespołowe, quizy, dyskoteki.

CENA KOLONII ZAWIERA:

 • dojazd i powrót autokarem (wyjazd z miast wg tabeli w ofercie) lub PKP (wg tabeli w ofercie) + autokar na miejscu,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna (10 000 zł),
 • zakwaterowanie (13 noclegów) + wyżywienie,
 • opiekę pedagogiczną oraz ratowników WOPR nad wodą,
 • całodobową opiekę medyczną na terenie Ośrodka,
 • bardzo bogaty program oraz sprzęt potrzebny do realizacji programu,
 • koszulkę firmową dla każdego uczestnika kolonii,
 • obfitą dokumentację fotograficzną z kolonii (do pobrania przez Internet ze wskazanej lokalizacji po zakończeniu sezonu letniego).

Cena kolonii (zależna od miejsca wyjazdu):

Miejsce wyjazdu Cena kolonii
Dojazd własny 2250 zł / 14 dni
Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz 2300 zł / 14 dni
Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin 2300 zł / 14 dni
Gdańsk 2300 zł / 14 dni
Łódź, Katowice 2330 zł / 14 dni

W naszych ofertach brak ukrytych kosztów!

Liczba miejsc ograniczona!

Pierwsza wpłata 500 zł przy zapisie. Pozostała kwota najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem kolonii.

Aby dokonać rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania w sprawie zapisów, rezerwacji, wpłat itp., prosimy skontaktować się drogą telefoniczną z działem sprzedaży, pod nr telefonu:
517 082 422

W sprawach organizacyjnych (pytania odnośnie kadry, realizacji programów itp.), prosimy kontaktować się pod nr telefonów:
517 082 421