Pogorzelica – „Akademia Dance” nad morzem 11-15 lat

„Akademia Dance”

Organizator: Dziecięcia Akademia Przygody

Liczba miejsc ograniczona!

ID Daty turnusów Miasta zbiórek
350 2018-06-24 2018-07-07 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Łódź
351 2018-07-08 2018-07-21 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Łódź
352 2018-07-22 2018-08-04 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Łódź
353 2018-08-05 2018-08-18 (14 dni) Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz, Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Łódź

AKADEMIA DANCE:

Szkoła, dom, TV i komputer… wszyscy dobrze znamy codzienny rozkład dnia przeciętnego nastolatka. Brak ruchu, świeżego powietrza, pośpiech w końcu zaczynają wpływać na stan samopoczucia, zdrowia, wyników w nauce…

Tematyka turnusu nie ma na celu uczynić z uczestników profesjonalnych tancerzy, którzy długimi godzinami musieliby „szlifować” swoje umiejętności. Cały cykl zajęć tanecznych prowadzony jest pod okiem doświadczonego instruktora tańca, który przez zabawę i na wesoło wprowadzi młodych miłośników tanecznych rytmów w świat podstaw tańca nowoczesnego, układów tanecznych i innych „parkietowych bujanek”. Program skierowany jest zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Duża dawka ruchu podczas tańca, świeże powietrze, basen na terenie ośrodka, mnogość aktywnych zajęć zawarta w bardzo bogatym programie. Wszystko to w połączeniu ze zdrowym klimatem, fajnym towarzystwem i dużą dawką przygody pozwoli na zapomnienie o szkolnych troskach i monotonii dnia codziennego oraz podreperowanie swojej kondycji w komfortowych warunkach.

OPIS MIEJSCOWOŚCI

Pogorzelica to mała, ale urokliwa miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim (województwo zachodniopomorskie), przynależąca do malowniczego Wybrzeża Rewalskiego. Posiada czyste i piaszczystej plaże ze strzeżonym kąpieliskiem oraz czystą, błękitną wodę.
Pogorzelica otoczona jest wielkim żywicznym sosnowym lasem, co korzystnie wpływa na leczenie górnych dróg oddechowych.
W samej miejscowości znajduje się m.in. park linowy, Nadmorska Kolej Wąskotorowa, liczne restauracje, kawiarnie, pizzerie, czy smażalnie.
Wszystko to sprzyjają doskonałemu wypoczynkowi i relaksowi.
Więcej informacji o miejscowości znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.pogorzelica.pl.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

 • Adres kwatery: Ośrodek wczasowo-kolonijny „Kalina”, ul. Słoneczna 5, 72-351 Pogorzelica.
 • Ośrodek położony jest na rozległym, otoczonym lasem i ogrodzonym terenie, ok. 1 km od morza.
 • Uczestnicy będą mieszkać w pokojach 4-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
 • Posiłki 3 razy dziennie w stołówce Ośrodka + podwieczorek.
 • Na terenie Ośrodka znajduje się m.in. sala gimnastyczna; boisko do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki; 2 świetlice; stoły do tenisa; plac zabaw i rekreacji.

KADRA

Grupy pod opieką sprawdzonych przez nas wychowawców mających doświadczenie w pracy z młodszymi. Na terenie Ośrodka jest zapewniona opieka medyczna do dyspozycji obozu przez całą dobę. W czasie zajęć nad wodą zapewniony nadzór i opieka ratowników WOPR.

PROGRAM

 1. ZAJĘCIA TANECZNE – czyli w sumie około 15 godzin zajęć pod okiem profesjonalnego instruktora, zapoznanie w praktyce z podstawowymi elementami i układami tańca nowoczesnego, zakończonych pokazem na koniec turnusu.
 2. PARK LINOWY – czyli niezapomniane chwile sportów ekstremalnych. Uczestnicy w grupach, pod nadzorem instruktorów, będą mieli okazję zdobyć trasę z elementami wspinaczki, tyrolki oraz sprawdzić się na moście linowym.
 3. SPŁYW KAJAKOWY rzeką Rega.
 4. WYCIECZKA DO KOŁOBRZEGU – rejs statkiem po Bałtyku, zwiedzanie miasta i portu.
 5. WYCIECZKA DO „CENTRUM SŁOWIAN I WIKINGÓW” W WOLINIE – czyli wizyta w skansenie gdzie zwiedzanie połączymy z licznymi warsztatami, między innymi: Garncarstwo, tworzenie filcu, pisanie gęsim piórem, strzelanie z dawnego łuku, wcielimy się w słowiańskich bojowników, skosztujemy podpłomyki wytwarzane pradawnym sposobem.
 6. AQUAPARK – bezpieczna, wodna zabawa w ciepłej wodzie w Aquaparku.
 7. PLAŻOWANIE I KĄPIELE – w morzu, pod nadzorem ratowników WOPR na wydzielonym kąpielisku. Gry i zabawy na plaży, rozgrywki w piłkę plażową, konkurs na największy zamek i rzeźbę z piasku oraz mnóstwo zwariowanych zabaw.
 8. SPARTAKIADA SPORTOWA – zawody sportowe na wesoło oraz współzawodnictwo między grupowe.
 9. „BALONIADA” – czyli nietypowe rozgrywki w siatkówkę balonami wypełnionymi wodą.
 10. „NEPTUNALIA” – czyli pasowanie na „Wilka Morskiego”.
 11. SPORT – rozgrywki w piłkę nożną i w „dwa ognie”. Liczne gry i zabawy ruchowe oraz terenowe, które nie pozwolą na nudę. Piesze wycieczki leśne i krajoznawcze, zawsze z elementami sportu i przygody.
 12. ZAJĘCIA INTEGRACYJNE – podchody, konkurs karaoke, „Randka w ciemno”, konkursy zespołowe, quizy, dyskoteki.

CENA OBOZU ZAWIERA:

 • dojazd i powrót autokarem (wyjazd z miast wg tabeli w ofercie) lub PKP (wg tabeli w ofercie) + autokar na miejscu,
 • ubezpieczenie NNW Signal Iduna (10 000 zł),
 • zakwaterowanie (13 noclegów) + wyżywienie,
 • opiekę pedagogiczną oraz ratowników WOPR nad wodą,
 • całodobową opiekę medyczną,
 • bardzo bogaty program oraz sprzęt potrzebny do realizacji programu,
 • koszulkę firmową dla każdego uczestnika obozu,
 • obfitą dokumentację fotograficzną z obozu (do pobrania przez Internet ze wskazanej lokalizacji po zakończeniu sezonu letniego).

Cena obozu (zależna od miejsca wyjazdu):

Miejsce wyjazdu Cena kolonii
Dojazd własny 2090 zł / 14 dni
Warszawa, Płock, Toruń, Bydgoszcz 2140 zł / 14 dni
Wałbrzych, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Szczecin 2140 zł / 14 dni
Gdańsk 2140 zł / 14 dni
Katowice, Łódź 2170 zł / 14 dni

Liczba miejsc ograniczona!

W naszych ofertach brak ukrytych kosztów!

Pierwsza wpłata 500 zł przy zapisie. Pozostała kwota najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

Aby dokonać rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania w sprawie zapisów, rezerwacji, wpłat itp., prosimy skontaktować się drogą telefoniczną z działem sprzedaży, pod nr telefonu:
517 082 422

W sprawach organizacyjnych (pytania odnośnie kadry, realizacji programów itp.), prosimy kontaktować się pod nr telefonów:
517 082 421