Kolonie dla najmłodszych (5-9 lat)

Lato tylko pozornie trwa długo. Szkoda przesiedzieć je w domu. Dlatego warto spędzić je aktywnie, aby nowy rok szkolny rozpocząć w pełni wigoru. Zawsze dbamy, żeby na naszych wyjazdach maksymalnie wypełnić każdą chwilę, przy zachowaniu odpowiedniej formy wypoczynku i miłej atmosfery w grupach.

Wakacyjny czas warto wykorzystać na aktywny i pełny nowych doświadczeń wyjazd, gdzie nasi najmłodsi podróżnicy – oprócz zdobywania nowych umiejętności – spędzają czas w gronie swoich rówieśników.

Nie tworzymy masowej oferty. Na każdym z turnusów osobiście dbamy o to, by maluchy bezpiecznie wypoczywały w jak najlepszych warunkach i pod fachową opieką. Stawiamy na jakość, nie na ilość.


Aby zobaczyć szczegóły programu, kliknij na jego nazwę.

Termin wyjazdu: 2018-07-22 - 2018-07-28

Miejscowość: Pogorzelica.

Kierunek: morze.

Czas: 7 dni

Wiek: 5-9 lat

Rodzaj transportu Cena Cena z promocji* Status miejsc

Dojazd własny:

1290 zł 1240 zł Brak miejsc

Autokar:

  • Szczecin
1290 zł 1240 zł Brak miejsc

Termin wyjazdu: 2018-07-28 - 2018-08-04

Miejscowość: Pogorzelica.

Kierunek: morze.

Czas: 8 dni

Wiek: 5-9 lat

Rodzaj transportu Cena Cena z promocji* Status miejsc

Dojazd własny:

1390 zł 1340 zł Mało miejsc

Autokar:

  • Szczecin
1390 zł 1340 zł Mało miejsc

Oznaczenia w tabeli wyjazdowej:

* - Cena STAŁY KLIENT: cena dla stałych Klientów obowiązująca dla uczestników, którzy choćby raz byli uczestnikami naszych imprez. Więcej o promocjach i zniżkach czytaj tutaj.

** – Autokar + „Antenka PKP” – przejazd na danym odcinku trasy odbywa się koleją do miasta zbiórki autokaru, skąd dalsza podróż jest realizowana autokarem. Na całej trasie (pociąg i autokar) zapewniamy opiekuna/ów dla naszych uczestników.

Wszystkie turnusy zostają zgłoszone w kuratorium oświaty

Dla Klubów Sportowych, Stowarzyszeń i innych organizacji zrzeszających dzieci i młodzież chętnie zorganizujemy tematyczne wyjazdy typu: "Kolonia Pływacka", "Kolonia Piłkarska", "Kolonia Taneczna", itp. Zatrudniamy wówczas trenerów, opiekunów z danych instytucji jako opiekunów grup. Każdy taki turnus organizujemy indywidualnie, dopasowując miejsce pobytu, program i warunki do potrzeb danej grupy.