Oferta na zimę 2017 – FIRST MINUTE! 21 września 2016

Oferta na zimę 2017 r. jest już gotowa!

Do 10 października 2017 r. promocja „First minute”! Od podanych cen w ofercie odejmujemy 50 zł!

Zimowiska i obozy organizujemy w zupełnie nowych, ale bardzo ciekawych i sprawdzonych przez nas miejscach w paśmie Sudetów – Masyw Śnieżnika oraz Góry Izerskie (Czechy). Programy obfitują w liczne atrakcje oraz aktywne formy spędzenia ferii z nami.

Wzorem ofert letnich, zimą również będziemy się trzymać podziału na wiek uczestników: 6-9 lat, 9-13 lat oraz 11-15 lat.

Uwaga na „podróbki” 21 kwietnia 2016

W ostatnim czasie pojawiły się biura oraz inne bliżej niezidentyfikowane działalności gospodarcze, które oferują m.in. organizację wypoczynku dla dzieci. Część naszych ofert oraz programów wyjazdów jest w całości lub we fragmentach kopiowana i przedstawiana jako impreza danej firmy.
To samo niestety dotyczy naszych „Poradników dla Rodziców”, które w całości zostały napisane przez nas, na podstawie własnych doświadczeń zawodowych i wieloletniej organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Nieprawdopodobne bowiem, by osoba trzecia (nie związana z naszym biurem), miała identyczne sytuacje i przypadki oraz pisała tymi samymi słowami. Uważamy to, oprócz kradzieży tekstu, za wyłudzanie zaufania Rodziców, na które pracujemy od lat, wkładając ogrom serca i zaangażowania.