Dokumenty 20 czerwca 2016

W związku z licznymi pytaniami drogą telefoniczną w tych samych kwestiach, przypominamy:

1. Dokumenty – jeśli (umowa + karta kwalifikacyjna) nie zostały wysłane do 10 czerwca, prosimy o ich nie wysyłanie. Owe dokumenty należy przekazać opiekunowi na zbiórce wyjazdowej lub wychowawcy w ośrodku (dotyczy osób z dojazdem własnym). Wszelkie dokumenty wysłane pocztą w późniejszym terminie dotrą do nas, ale ze znacznym opóźnieniem. Prosimy też nie wysyłać za potwierdzeniem odbioru.
2. Pozostała wpłata za kolonie / obóz wypada na 21 dni przed danym wyjazdem (kwota podana w potwierdzeniu rezerwacji).
3. Informator wyjazdowy przesyłany jest drogą mailową na około 10 dni przed danym wyjazdem (w praktyce 7-10 dni).

Uwaga na „podróbki” 21 kwietnia 2016

W ostatnim czasie pojawiły się biura oraz inne bliżej niezidentyfikowane działalności gospodarcze, które oferują m.in. organizację wypoczynku dla dzieci. Część naszych ofert oraz programów wyjazdów jest w całości lub we fragmentach kopiowana i przedstawiana jako impreza danej firmy.
To samo niestety dotyczy naszych „Poradników dla Rodziców”, które w całości zostały napisane przez nas, na podstawie własnych doświadczeń zawodowych i wieloletniej organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Nieprawdopodobne bowiem, by osoba trzecia (nie związana z naszym biurem), miała identyczne sytuacje i przypadki oraz pisała tymi samymi słowami. Uważamy to, oprócz kradzieży tekstu, za wyłudzanie zaufania Rodziców, na które pracujemy od lat, wkładając ogrom serca i zaangażowania.